Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi
Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi

Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi

Tuotetta rajoitettu erä.
24,00 €
Sisältää alv. 24 %

Tässä kauniissa kirurginteräksisessä rannekorusetissä on kaksi ihanaa rannekorua. Akvamariini on herkän vaaleansininen kivi.

Saatavuus 2 kpl
Toimitusaika 1 - 5 työpäivää

Kirurginteräsrannekorusetti, FRENCH RIVIERA|Akvamariini ja helmi

Kauniissa rannekorussa on kaksi erillistä rannekorua joita voit käyttää yhdessä tai erikseen. Toisessa rannekorussa on ihania makeanvedenhelmiä ja toisessa aitoja akvamariineja. Molemmista rannekoruissa on säätövaraa.

  • Väri: vaaleansininen/valkoinen/kulta
  • Koko: halkaisija noin 5,2cm + jatkoketju 5cm
  • Materiaali: akvamariini luonnonkivi/makeanvedenhelmi/kirurginteräs