Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Tuesday Flowers -kukallinen solmupanta
Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Tuesday Flowers -kukallinen solmupanta Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Tuesday Flowers -kukallinen solmupanta Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Tuesday Flowers -kukallinen solmupanta Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Tuesday Flowers -kukallinen solmupanta

Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Tuesday Flowers -kukallinen solmupanta

Tuotetta rajoitettu erä.
12,80 €
Sisältää alv. 24 %

Ihana kukkakankaasta valmistettu solmupanta sopii hyvin moneen tilanteeseen. Kauniista hiuspannasta on saatavilla vihreä ja vaaleanpunainen vaihtoehto.

Saatavuus 17 kpl
Toimitusaika 1 - 5 työpäivää

Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Tuesday Flowers -kukallinen solmupanta

Ihana hiuspanta pitää hiukset järjestyksessä ja tuo leikkisyyttä simppeliinkin arkiasuun. Sievässä kapeahkossa solmupannassa on kaunis kukkakangas josta löytyy valko-mustia kukkia oliivinvihreällä tai vaaleanpunaisella pohjalla. Vihreästä kankaasta löydät lisäksi erikokoisia pieniä laventelinsävyisiä pilkkuja ja vaaleanpunaisessa kankaassa pilkut ovat haaleaa vaaleanpunaista.

Pannan sisäpuoli on mustaa satiininhohtoista kangasta.

  • Väri: oliivinvihreä/musta/valkoinen - vaaleanpunainen/musta/valkoinen
  • Materiaali: muovi/kangas