Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta
Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta

Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta

Tuotetta rajoitettu erä.
39,95 €
Sisältää alv. 24 %

Supermukava comfy -malli! Upea hiuspanta on koristeltu kimaltavin kukin sekä paljetein ja strassein. Pannasta on saatavana myös muita värejä.

Saatavuus 8 kpl
Toimitusaika 1 - 5 työpäivää

Hiuspanta|SUGAR SUGAR, Summertime Frida -koristeellinen satiinipanta

Kaunis hiuspanta pitää hiukset järjestyksessä ja tuo leikkisyyttä simppeliinkin arkiasuun mutta sopii myös juhlaan. Näyttävässä hiuspannassa on pohjana paksu satiininhohtoinen kangas johonka on ommeltu upeat  kukkakoristeet. Koristeet on kiinnitettu kauniiseen valkoiseen pitsiin ja niiden pohjaväri on kulta. Koristeissa on valkoisia helmiä sekä kirkkaita ja sateenkaarivärjättyjä korukiviä.

Tämä hiuspanta on pehmeä ja joustava -todella mukava käytössä! Pantaa on mahdollista muotoilla metallisen pantaosan ansiosta. 

Pannasta on saatavan monta kaunista väriä.

  • Materiaali: muovi/kangas/korukivi/synteettinen helmi
  • Väri: koralli/vihertävän sininen/valkoinen/smaragdinvihreä