SUGAR SUGAR, Afrodite Hairband -kirkas lehtikoristeinen hiuspanta
SUGAR SUGAR, Afrodite Hairband -kirkas lehtikoristeinen hiuspanta

SUGAR SUGAR, Afrodite Hairband -kirkas lehtikoristeinen hiuspanta

Tuotetta rajoitettu erä.
29,95 €
Sisältää alv. 24 %

Mukava Comfy -malli! Yksinkertaisen kaunis lehtiköynnöshiuspanta on koristelu kristallein. Koristeellinen panta sopii hyvin juhliin. Saatavana myös beigenä.

Saatavuus 2 kpl
Toimitusaika 1 - 5 työpäivää

SUGAR SUGAR, Afrodite Hairband -kirkas lehtikoristeinen hiuspanta

Herkän kaunis lehtiköynnöstä muistuttava Afrodite -hiuspanta sopii hyvin kevään ja kesän juhliin tuomaan kampaukseesi juhlavuutta ja ihanaa kimallusta. Hiuspannan avulla luot helposti juhlavana kampauksen nopeasti.


Kaunis SUGAR SUGAR -hiuspanta on valmistettu huolella valituista laadukkaista materiaaleista jotka tuovat iloa käyttäjälleen pitkään. Sen kauniit koristeet, kuten kimaltavat kristallit, luovat upean ilmeen ja kiinnittävät huomion valon kimaltaessa  hiuspannan kivissä.

Hiuspanta on suunniteltu istumaan täydellisesti erilaisiin hiustyyleihin ja -pituksiin. Voit käyttää sitä niin päivittäisissä kampauksissa kuin erityistilaisuuksissa, kuten häissä, tanssiaisissa tai cocktail-tilaisuuksissa. Se on erinomainen valinta sekä arkeen että juhlaan.

Sen lisäksi, että tämä hiuspanta on upean näköinen, se myös auttaa pitämään hiukset paikoillaan ja hallitsemaan pörröisyyttä. Voit luottaa siihen, että hiuksesi pysyvät siististi paikallaan koko päivän ajan.

Oli tyylisi sitten romanttinen, vintage-henkinen tai modernin tyylikäs, tämä koristeellinen hiuspanta täydentää asusi täydellisesti. Se on loistava tapa tuoda persoonallisuuttasi esille ja tuntea itsesi upeaksi joka päivä.

Tämä Comfy -hiuspanta on pehmeä ja joustava -todella mukava käytössä! Pantaa on mahdollista muotoilla metallisen pantaosan ansiosta.

  • Materiaali: muovi / kangas / korukivi
  • Väri: kulta / kirkas