FRENCH RIVIERA|Harlow -kirurginteräksiset 2 in 1 -renkaat puuhelmin
FRENCH RIVIERA|Harlow -kirurginteräksiset 2 in 1 -renkaat puuhelmin FRENCH RIVIERA|Harlow -kirurginteräksiset 2 in 1 -renkaat puuhelmin

FRENCH RIVIERA|Harlow -kirurginteräksiset 2 in 1 -renkaat puuhelmin

Tuotetta rajoitettu erä.
18,00 €
Sisältää alv. 24 %

Trendikkäät kullanväriset renkaat ovat täydelliset täydentämään tyyliäsi. Kirurginteräskorvakoruissa on moderni muotoilu joka mukautuu moneen tyyliin.

Saatavuus 8 pari
Toimitusaika 1 - 5 työpäivää

FRENCH RIVIERA|Harlow -kirurginteräksiset 2 in 1 -renkaat puuhelmin

Nämä monikäyttöiset 2 in 1 -kirurginteräsrenkaat sopivat hyvin hieman boheemimpaan lookkiin tai yhdisteltäväksi luonnonmateriaalien kanssa. Renkaissa on kaunis puuhelmistä ja valkoisista helmistä tehty koriste, joka on mielenkiintoinen yhdistelmä luonnonläheisyyttä sekä klassista tyyliä. 

Voit käyttää renkaita joko koristeen kanssa tai ilman, molemmat tyylit näyttävät upeilta! Yhdistä korvakorut vaikkapa kullanväristen korujen kanssa jos kaipaat lisää näyttävyyttä tyyliisi tai vie kokonaisuutta boheemiin suuntaan yhdistämällä korvakorujen kanssa puisia koruja.

  • Koko: rengas 14mm, koko korvakoru 3,8cm
  • Väri: kulta / ruskea / helmenvalkoinen
  • Materiaali: kirurginteräs / puu / makeanvedenhelmi
  • Kiinnitys: rengas