NOPEA TOIMITUS SUORAAN OULUN MYYMÄLÄSTÄ♥
Korvakorut, ATHENA BRIDAL | Diane -pisaranmuotoiset helmikorvakorut
Korvakorut, ATHENA BRIDAL | Diane -pisaranmuotoiset helmikorvakorut

Korvakorut, ATHENA BRIDAL | Diane -pisaranmuotoiset helmikorvakorut

59,00 €
sis. 25.5 % ALV
Athena Bridal -mallisto tarjoaa eleganssia suureen juhlaan. Helmikorvakoruissa on ylellistä näyttävyyttä ja glamouria. Korvakoruissa on 18K valkokultaus.
Saatavuus 4 pari
Toimitus 1-5 arkipäivää

Korvakorut, ATHENA BRIDAL | Diane -pisaranmuotoiset helmikorvakorut

ATHENA BRIDAL -korumallistossa on aina laadukas viimeistely ja kaunis klassinen muotoilu. Löydät mallistosta runsaasti upeita vaihtoehtoja unohtumattomaan juhlapäivääsi.

Näissä upeissa hopean- ja valkoisen sävyisissä helmikorvakoruissa on kaunis muotoilu joka sopii hyvin yhdisteltäväksi erityylisiin hää -ja juhlapukuihin. Koruvakoruissa on kaunis pisaranmuotoinen helmialaosa ja yläosassa on upea kristallikoriste. Diane -korvakoruissa on 18K valkokultaus.

Viimeistele juhlatyyli yhteensopivalla ATHENA BRIDAL -hiuskorulla.

Koko ja materiaalitiedot

  • Koko: 3,5cm
  • Materiaali: nikkelivapaa korumetalli | 18K valkokulta / kristalli / synteettiset helmet
  • Väri: hopea / kirkas / valkoinen
  • Kiinnitys: nappi

Käyttöohje:

  • Vältä kosmetiikan joutumista koruille -kosmetiikka kuluttaa korujen pinnoitetta ja sumentaa kivet.

  • Ota korut pois hiustenvärjäämisen ajaksi.

  • Säilytä omassa rasiassa tai korujen suojapussissa kuivassa tilassa.

Arvostellaksesi tuotteen sinun pitää kirjautua sisään.