NOPEA TOIMITUS SUORAAN OULUN MYYMÄLÄSTÄ♥
ATHENA BRIDAL | Jeanne -hopeoitu kristallikaulakoru
ATHENA BRIDAL | Jeanne -hopeoitu kristallikaulakoru

ATHENA BRIDAL | Jeanne -hopeoitu kristallikaulakoru

39,00 €
sis. 25.5 % ALV
Athena Bridalin kaunis kristallikaulakoru sopii käytettäväksi erilaisissa juhlatilaisuuksissa. Siro koru tuo ihanan valopisteen kaulallesi.
Saatavuus 2 kpl
Toimitus 1-5 arkipäivää

ATHENA BRIDAL | Jeanne -hopeoitu kristallikaulakoru

ATHENA BRIDAL JEWELLERY:n korumallistossa on aina laadukas viimeistely ja kaunis klassinen muotoilu. Kivinä säihkyvät Cubic Zirconiat ja koruissa on laadukas pinnoite. Korujen ulkonäkö lähellä aitojen timanttikorujen ylellistä ja klassista lookkia.

Tämä siro kaulakoru on täydellinen valinta, olipa tyylisi moderni tai klassinen. Kauniilla, kirkkailla kristalleilla koristeltu koru tuo eleganttia säihkettä ja sopii erinomaisesti myös pienempiin juhliin. Hopeoitu pinta antaa korulle raikkaan, vaalean sävyn, joka korostaa sen hienostunutta ilmettä.

Koru on helppo yhdistää erilaisiin hiuskoristeisiin tai rannekoruihin, luoden huolitellun ja näyttävän kokonaisuuden erityisiin tilaisuuksiin.

Tuotetiedot:

  • Kaulakorun koko: pituus säädettävissä välille 43cm-48cm, riipus 1,5cm*8mm
  • Materiaali: Cubic Zirconia / nikkelivapaa korumetalli | hopeoitu
  • Väri: hopea / kirkas 

Käyttöohje:

  • Vältä kosmetiikan joutumista koruille -kosmetiikka kuluttaa korujen pinnoitetta ja sumentaa kivet.

  • Ota korut pois hiustenvärjäämisen, suihkun ja saunan ajaksi.

  • Säilytä omassa rasiassa tai korujen suojapussissa kuivassa tilassa.

Arvostellaksesi tuotteen sinun pitää kirjautua sisään.
Mallinumero: 9549