NOPEA TOIMITUS SUORAAN OULUN MYYMÄLÄSTÄ♥
ATHENA BRIDAL, Amelia -hopeinen juhlapanta helmin ja kristallein
ATHENA BRIDAL, Amelia -hopeinen juhlapanta helmin ja kristallein
ATHENA BRIDAL, Amelia -hopeinen juhlapanta helmin ja kristallein

ATHENA BRIDAL, Amelia -hopeinen juhlapanta helmin ja kristallein

59,00 €
sis. 25.5 % ALV
Athena Bridal -hiuskoristeilla luot tyylikkään juhlakampaksen helposti. Upeassa hiuspannassa on säihkyviä kristalleja sekä helmiä kauniin köynnöksen muodossa.
Saatavuus 2 kpl
Toimitus 1-5 arkipäivää

ATHENA BRIDAL, Amelia -hopeinen juhlapanta helmin ja kristallein

ATHENA BRIDAL JEWELLERY:n korumallistossa on aina laadukas viimeistely ja kaunis klassinen muotoilu. Kivinä säihkyvät kauniit kristallit ja koruissa on laadukkaat pinnoitteet. Korujen ulkonäkö on herkkä ja tyylikäs.

Kaunis hopeinen hiuspanta sopii niin morsiamelle, vanhojentansseihin kuin vaikkapa kaason kampaukseen. Voit käyttää pantaa niin nutturakampauksen kuin avointen hiusten kanssa. Pantaa on mahdollista muokata niin että saat parhaan ja mukavimman istuvuuden korullesi.

Pannassa on koristeena siroja valkoisia helmiä sekä kirkkaita lehdenmuotoisia kristalleja.

Tuotetiedot:

  • Koko: leveys 1cm
  • Väri: kirkas / hopea / valkoinen
  • Materiaali: korumetalli / kristalli / synteettinen helmi
  • Ei kiinnitystä, voit tarvittaessa käyttää kiinnitykseen pinnejä. (Pinnit eivät sisälly tuotteeseen.)

Käyttöohje:

  • Vältä kosmetiikan joutumista koruille -kosmetiikka kuluttaa korujen pinnoitetta ja sumentaa kivet.

  • Kohtele herkkää hiuskorua varoen. Vältä taittumisia ja tarttumisia♥.

  • Koru kiinnitetään kampaukseen hengettömillä sekä hiuspinneillä.

  • Säilytä omassa rasiassa tai korujen suojapussissa kuivassa tilassa.

Arvostellaksesi tuotteen sinun pitää kirjautua sisään.
Mallinumero: 7671