YSTÄVÄNPÄIVÄN FLASH SALE -15%♥
PREMIUM COLLECTION | Lucky Charm -hopearannekoru maskotilla
-15%
Uutuus

PREMIUM COLLECTION | Lucky Charm -hopearannekoru maskotilla

15 % alennus
41,65 € 49,00 €
Alin hinta viimeiset 30 päivää 41,65 €
sis. 25.5 % ALV
Onnenapiloin koristeltu hopearannekoru on ihana lahjaidea. Sterling Hopeiset korut sopivat myös allergisille sillä ne eivät sisällä nikkeliä.
Saatavuus 1 kpl
Toimitus 1-5 arkipäivää

PREMIUM COLLECTION | Lucky Charm -hopearannekoru maskotilla

PREMIUM -malliston koruissa on kiinnitetty erityistä huomiota korujen viimeistelyyn ja materiaaleihin. Mallistosta löydät upeat luonnonkivikorut, kivettömät mallit sekä Cubic Zirconioilla koristellut korut. Osassa malliston koruissa on E-coating tai Rhodium Plating -käsittelyt jonka ansiosta hopea ei tummu käytössä. Kaikki malliston korut valmistetaan laadukkaasta Sterling Hopeasta joka on täysin nikkelivapaa materiaali. Hopeakoruista ei ikinä kulu väri ja ne ovatkin erittäin pitkä ikäisiä koruja oikein käytettyinä. Hopeakoruja kannattaa kirkastaa ajoittan hopeankiillotukseen tarkoitetulla liinalla.

Upea kaksikerroksinen rannekoru on ihana lahja joka on helppo yhdistää muihin hopeakoruihin. Korussa olevat pienet onnenapilat ja kirkkaat kristallit istuvat ihoa vasten joten koru on mukavan tuntuinen ranteessa. Ajaton muotoilu tekee tästä rannekorusta klassikon joka kestää aikaa.

Tässä hopeisessa rannekorussa on säätövara joten se sopii monenkokoiseen ranteeseen.

Tuotetiedot:

  • Materiaali: Sterling Hopea / Cubic Zirconia
  • Koko: 16,5cm-20cm, koriste max. 9mm
  • Väri: hopea / kirkas
  • Nikkelivapaa 

Käyttöohje:

  • Suojaa korut kosmetiikalta, se kertyy korujen pintaan. 
  • Puhdistus ja kiillotus tarvittaessa hopeankiillotusliinalla.
  • Säilytä rasiassa tai korujen suojapussissa kuivassa tilassa.
Arvostellaksesi tuotteen sinun pitää kirjautua sisään.
Mallinumero: 701-33283